Weekend Ride (30 Jul. 2017)

Цих вихідних ми перевірили велики і гайнули вздовж Неккару до Ziegelhausen.

День видався доволі сонячний але не занадто жаркий. Тому їхати було просто чудово.
Також в цей час проходила активна фаза тріатлону, тому майже всі вулиці в центрі були перекриті. Для нас це було одночасно добре й жахливо, бо можна було проїхатись на велі наче ти приймаєш участь у тріатлоні, але дуже незручно добиратись до потрібного місця повз туристів, вболівальників, місцевих горожан…

Дорога до Ziegelhausen була легкою і мальовничою. Повз красиві мости, будинки. Багато людей відпочивають біля води (хоча купатися в Некарі заборонено) і насолоджуються сонячними вихідними. Також дув легкий вітерець тому поїздка була розслабленою.

Однією з цілей поїдки було глянути на гуртожиток в якому я проживав поки вчився в Хайдельберґу на мовних курсах Alpha – aktiv.
Відчуття абсолютно космічні. Ніби в машину часу сів, є багато чого згадати і розповісти. Для Насті спогади були теж цікаві, бо ми зустрілись в Серпні одразу на наступний день після мого повернення з навчання. Тому вдалося розповісти преамбулу, так би мовити.

На зворотньому шляху бачили як підіймаються кораблі з туристами по шлюзах на річці й випили трохи яблучного соку з мінералкою (Apfelschorle). Ось такі вихідні. Круто, мені сподобались 🙂

 

Share your thoughts