Weekend Walk (5 – 6 Aug. 2017)

Минулих вихідних я прихворів грипом, тому активних прогулянок на час лікарняного в нас не було. Але тим не менш, ми вийшли за кавою, вчепили цікавий журнал про нерухомість, інтер’єри, дизайн меблів та цікаві долі подорожуючих.

Вечором блукали по околицях мікрорайону і набрели на магазин ламп та освітлення. Я подумав що таку лампу зможу й сам за 2 години збецати ( і явно не за 380€ )

Також встигли зганяти в субботу в ІКЕА і придбати декілька корисних дрібниць для дому. Забігши перед цим по каву і випічку в “Ле-Хробак”. Доречі лого підібране доволі підходяще – і справді наче закручений хробак.

Вдалося також купити собі нові струни на мій Ibanez (саме час було їх міняти, бо попередні я натягнув ще ~4 роки тому після канцика в “Штольц”). До цього ще придивився на майбутнє підсилювач для гітари. Треба глянути декілька рев’ю на нього + прочитати що люди про якість пишуть.

Доречі, я вирішив зробити нарізку з відео як я з струнами возився – якшо все буде ок, то скоро з’явиться десь тут або на ютубі. Чекайте!

Share your thoughts